Často kladené otázky k SIS

Zde najdete soubor často kladených otázek ke studijnímu informačnímu systému na PedF.

Soubor otázek nemusí být kompletní, odpovědi také můžete nalézt v diskuzních fórech po přihlášení.

Jak se přihlásit na státní zkoušku nebo obhajobu?

Po přihlášení v SIS otevřete modul "Státní závěrečné zkoušky"

alt

Prosím rozlišujte mezi přihlášením k termínu SZ a vykonáním SZ!

  • PŘIHLÁSIT se na termín SZ můžete, i když Vám „Lhůta od – do“ neběží a nemusíte mít splněny podmínky pro konání části SZ.
  • VYKONAT SZ můžete pouze pokud údaj „Lhůta od – do“ hlásí, že jsou "Podmínky splněny dne:"

V modulu Státní závěrečné zkoušky nejdříve z části Státní zkoušky dle studijního plánu vyberte tu část státní závěrečné SZ, na kterou se chcete zapsat, kliknutím na ikonku Zapsat část SZZ. Údaj "Lhůta od – do" označuje období, ve kterém můžete státní závěrečnou zkoušku vykonat, po tomto termínu to již nebude možné. Nezapomeňte, že i Obhajoba BP či DP je část SZ a je nutné se na ni zde zapsat.

alt
Po provedení zápisu části SZ se předmět přesune do části Seznam zapsaných částí SZZ (zápis trvá pár okamžiků, doporučujeme aktualizovat webovou stránku, např. klávesou F5). Pokud je dle harmonogramu akademického roku povoleno přihlašování na SZ je možné použít ikonku Přihlásit se k termínu.

alt
Po provedení tohoto úkonu budete přesměrováni do modulu Termíny zkoušek. Tam (1.) kliknete na ikonu Zapsat, kolečko se změní na čtvereček (2.) a objeví se oznámení (3.) o přihlášení na termín.

alt
Tímto úkonem jste zapsaní na termín SZ. V případě, že se potřebujete z tohoto termínu odhlásit použijte ikonu Odhlásit (je to možné pouze v období, které stanoví Harmonogram akademického roku). Úspěšné odhlášení Vám potvrdí oznámení a rovněž znovuobjevení se ikonky u příslušného předmětu Přihlásit se k termínu.

alt